Haberler

Just jingle ! Kurumsal Müzik Ajansından Haberler

 

Just Jingle’dan Haberler


Türkiye’nin yükselen banyo ve mutfak armatürleri markası GPD’ni radyo ve sosyal medyada yayınlanan jingle çalışması Just Jingle! tarafından hazırlandı.Teşekkürlerimizle.
Hemen izlemek için tıklayınız.


Ünlü televizyoncu Saba Tümer’in oynadığı Ersaş Pal System Pencere tv reklam filminin jingle çalışması Just Jingle! tarafından hazırlandı.Teşekkürlerimizle.
Hemen izlemek için tıklayınız.


ck boğaziçi reklam jingle prodüksiyon

Parekende elektrik dağıtım devi CK Boğaziçi (BEDAŞ) Elektrik‘in kurumsal jingle ve tanıtım filmi müziği çalışmaları Just Jingle! tarafından hazırlandı.Teşekkürlerimizle.
Hemen izlemek için tıklayınız.


s-l300Dünya devi 3M yeni yapıştıcı serisi ürün lansmanı seslendirme prodüksiyonları Just Jingle! tarafından hazırlandı.Teşekkürlerimizle.


logo-avon
Avon Pink October Kampanyasının Seslendirme Prodüksiyonu tarafımızdan yapıldı.Bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizle.


ersaş-alüminyum-Logo-300x300

Ersaş Aluminyum A.Ş.’nin Kurumsal Jingle, IVR Sesli Yanıt Sistemi,Mağaza Fuar Yasal Müzik Yayını tarafımızdan hazırlandı.Bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizle.


 

mercedesbenzlogo2011

Mercedes Benz Yeni SUV Ailesi – Caples Awards Finalisti!
caples2016logocmykmk_896164
Jingle ve Seslendirme prodüksiyonu JustJingle! tarafından hazırlanan, ” Mercedes-Benz Yeni SUV Ailesi  ” reklam filmi ile çözüm ortaklarımız Mate Marketing Tech.  Caples Awards 2016 finalisti oldu! Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Çalışmayıizlemek için tıkla.
Caples Awards 2016 Finalistleri için : http://www.caples.org/ 


ScotchDünya Devi Scotch yeni ürünlerinin seslendirme prodüksiyonu Just Jingle! tarafından hazırlandı! Bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizle

 


bireysel_mobilya_3

 Eskidji Bazaar Radyo Jingle Çalışması Just Jingle! tarafından hazırlandı.500 bin farklı ürün çeşidinin son derece uygun fiyatlarla tüketiciye sunulduğu yepyeni bir konsept çarşı olan Eskidji Bazaar’ın radyo jingle çalışması ve seslendirmesi tarafımızdan özenle hazırlandı.Bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizle. Çalışmayı izlemek için tıkla.


 

6208763581386581359 Kim Marketlerinin Yeni Yıl Jingle Çalışması Jingle Bells Alaturka Versiyonu oldu. Süpermarket devi Kim’in yeni yıl jingle çalışmasının müzik ve seslendirmeleri Just Jingle! tarafından yapıldı.Teşekkürlerimizle.Çalışmayı izlemek için tıkla.


indir (1) 

 Artev Global Kurumsal Müzik Çalışması  Just Jingle! tarafından hazırlandı. Artev Global’in 2016 yılı  kurumsal müzik çalışması Just Jinglle! tarafından hazırlandı.Teşekkürlerimizle.


Markanıza ((( Volüm ))) vermek için bize hemen ulaşın.

JUST JİNGLE! Jingle, Seslendirme , Kreatif Kurumsal Müzik Ajansı
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. No:4/7 (34340) Beşiktaş/İstanbul
Tel : 0212 337 88 12  (PBX) Cep : 0532 154 87 93
Mail : dingdong@justjingle.org Web : www.justjingle.org

Just Jingle! Bir Sekiz Müzik Grup şirketidir.

images

WE jingle yapan şirketler RADIO