Just Jingle! bünyesindeki profesyonel seslendirme sanatçılarımızla; reklam jingle, radyo spot, ürün tanıtım videoları, mağaza içi anons, santral (IVR), sesli yanıt sistemleri, kurumsal tanıtım materyalleri, sesli kitap v.b. tüm iletişim ortamlarının seslendirme çalışmalarını sizler için hazırlıyoruz.

Markanıza veya ürününüze özel sesi sizin için buluyor, hazır bir metin dosyası yoksa sizler için editörlerimiz tarafından hazırlanıyor, gerekli ise düzeltmeleri yapılıyor. İstenmesi durumunda sizlere özel fon müzikleri veya jingle çalışması ile müşterilerinize sunuma hazır hale getiriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • En büyük faydalarından bir tanesi her ortamda kitap dinleyebiliyor olmamızdır.
  • Herhangi bir işle uğraşırken merak ettiğiniz kitapları dinleyerek kitapların sonuna kavuşabilirsiniz.
  • Yolda yürürken ya da spor yaparken yaptığınız herhangi bir aktivite esnasında kitaplarınızdan mahrum kalmadan aktivitenizi yapmaya devam edebilirsiniz. Bu şekilde aktiviteler ile uğraşırken kitap okuyamayacağımız için bu gibi durumlarda yardımımıza koşan Sesli kitap olacaktır.
  • Bunun yanında görme engelli olan kişiler için büyük bir nimet olmaktadır. Normal okur kitlesi bile sesli kitaplara merak sarmışken çoğu kitabın sesli hali çıkmıştır. Bu durum da görme engelli olan bireyler için daha geniş bir sesli kitap olması gibi bir fayda sağlamıştır.
  • Bilimsel araştırmalar sonucunda kitap okumak ile kitap dinlemek arasında akılda kalma konusunda herhangi bir fark bulunmamaktadır. Yani kitabı sesli dinlediğimiz zamanda akılda kalıyor.  
  • Bununla birlikte kitapları yük derdinden kurtuluyoruz. Yanımızda bir kitap taşımak bile yük olurken aynı anda yanınız da pek çok kitap taşıyabilirsiniz.